Gabinet stomatologiczny Smile

Gabinet Stomatologii Smile, mieszczący się w Lublinie przy ulicy Krańcowej 107A, zmienił swoją nazwę na Consilium Dent. Niezmiennie jednak świadczymy kompleksowe usługi stomatologiczne, takie jak: wybielanie zębów, usuwanie ósemek, leczenie chorób przyzębia, leczenie kanałowe, chirurgia stomatologiczna, ortodoncja, ortodoncja i stomatologia dziecięca, protetyka, prolilaktyka oraz implanty zębowe i licówki.
Nasz gabinet stomatologiczny oferuje także dyżury stomatologiczne i opiekę pozabiegową. Dzięki temu nasi pacjenci mogą czuć się bezpieczni i zaopiekowani o każdej porze przez 7 dni w tygodniu.

W 2023 zostaliśmy lauratami nagrody Orły Stomatologii, przyznawanej na podstawie pozytywnych opinii pacjentów. To dla nas wielkie wyróżnienie i motywacja do dalszego rozwoju.

By świadczyć opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie, stale rozwijamy naszą ofertę. Oferujemy pełną diagnostykę: RTG zębów, pantomogram oraz tomograf. Dzięki wnikliwej diagnozie jesteśmy w stanie skutecznie poprowadzić nawet najbardziej skomplikowane leczenie zębów.
Nasza kadra to wybitni specjaliści, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje w trosce o zdrowie jamy ustnej swoich pacjentów. Do naszego grona dołączył znany i szanowany w Ukrainie periodontolog, mający na swoim koncie ponad 20 lat doświadczenia oraz ponad 13 tysięcy wykonanych zabiegów chirurgicznych.