Dyżur stomatologiczny

Consilium Dent pełni dyżur stomatologiczny, oferując doraźną pomoc medyczną w nagłych i nieprzewidzianych przypadkach. Nasz gabinet znajduje się w Lublinie, przy ulicy Krańcowej 107A, świadcząc usługi od poniedziałku do soboty, w godzinach 8.00-20.00.

Dyżur stomatologiczny Lublin

Dzwoniąc na nasz numer alarmowy, każdy pacjent, który boryka się z nagłym bólem zęba, może otrzymać kompleksową pomoc również po godzinach pracy gabinetu.

Zapalenie w jamie ustnej często przez długi czas może rozwijać się bezobjawowo. Nawet jeżeli regularnie dbasz o uzębienie, wykonując przeglądy stomatologiczne, ból zęba może pojawić się w najmniej oczekiwanym momencie. Jeżeli leki przeciwbólowe nie pomagają bądź pojawia się widoczna opuchlizna, natychmiast zgłoś się na nasz dyżur stomatologiczny. Pogotowie stomatologiczne to pomoc w przypadku nagłego bólu zęba, ułamania zęba bądź silnego bólu, spowodowanego stanem zapalnym w jamie ustnej. By skorzystać z pomocy dyżuru stomatologicznego, należy zadzwonić na nasz numer i opowiedzieć dentyście o dolegliwościach.

dyżur stomatologiczny Lublin

Dla naszej praktyki stomatologicznej w Lublinie, pacjent zawsze jest na pierwszym miejscu, dlatego zapewniamy profesjonalne i indywidualne podejście do każdej osoby. Nasza kadra stale podnosi swoje kwalifikacje, aby móc zapewnić najwyższą jakość usług stomatologicznych.

dyżury stomatologiczne Lublin

Zaplanuj wizytę w dogodnym dla siebie terminie. Zachęcamy do kontaktu - z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Dentysta, pełniący dyżur kwalifikuje pacjenta do wizyty w gabinecie stomatologicznym. Podczas wizyty wykonujemy, w zależności od konkretnego przypadku: ekstrakcję zęba (usuwanie ósemek), przegląd stomatologiczny w celu zapoznania się ze stanem uzębienia oraz przygotowujemy specjalny opatrunek, który uśmierza ból i pozwala pacjentowi na komfortowe oczekiwanie na umówioną wizytę. Podczas wizyty na dyżurze stomatologicznym, stomatolog planuje kompleksowe leczenie stomatologiczne, w celu usunięcia przyczyny nagłego bólu. Najczęściej jest to leczenie kanałowe, wymagające długotrwałego leczenia.

stomatologia Lublin

Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt oraz środki znieczulające, dostosowane również do potrzeb dzieci. Są całkowicie bezpieczne, a co najważniejsze zapewniają leczenie bez bólu i traumy, która często towarzyszy najmłodszym pacjentom. Odpowiednie podejście sprawia, że dzieci chętnie do nas wracają, o czym świadczą pozytywne opinie rodziców. Gabinet stomatologiczny Consilium Dent to możliwość wykonana wszelkich niezbędnych badań w jednym miejscu.

Dyżur stomatologiczny Lublin, ul. Krańcowa 107A

Umów wizytę

Jeśli potrzebujesz pomocy stomatologicznej w nagłej sytuacji, to zapraszamy na nasz dyżur stomatologiczny w Lublinie. Nasz gabinet stomatologiczny oferuje usługi stomatologiczne w przypadkach pilnych, takich jak bóle zębów, urazy zębów czy zainfekowane dziąsła. Dyżur stomatologiczny jest dostępny w określonych godzinach. Nasi doświadczeni stomatolodzy są gotowi pomóc Ci w każdej nagłej sytuacji i zapewnić Ci jak najszybszą pomoc stomatologiczną. Nie czekaj z problemami z zębami, skontaktuj się z nami i umów się na wizytę w naszym gabinecie stomatologicznym w Lublinie.