Kontakt

Preferujemy telefoniczną rezerwację terminu wizyty w naszym gabinecie stomatologii.
Zadzwoń do nas i wybierz dogodny dla siebie termin.

Umawianie wizyt:

tel.: 601 255 202
email: rejestracja@consiliumdent.pl

Consilium Dent
ul. Krańcowa 107A
20-338 Lublin

Godziny otwarcia
Pn – Sb: 8.00-20.00

 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz pomocy, nie wahaj się skontaktować z nami. Nasz zespół z przyjemnością Ci pomoże.

    Jeśli potrzebujesz usług stomatologicznych, zapraszamy do skontaktowania się z nami. Nasz gabinet stomatologii oferuje profesjonalną i kompleksową opiekę stomatologiczną dla pacjentów w każdym wieku.

    Aby umówić się na wizytę, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Nasz personel jest gotowy, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i udzielić wszelkich niezbędnych informacji.

    Klinika stomatologiczna Consilium Dent to miejsce, w którym kompleksowo zadbamy o twój uśmiech. Nasz gabinet istnieje na rynku od wielu lat, pierwotnie pod nazwą Smile. Oferujemy szeroki zakres usług stomatologicznych oraz dyżur stomatologiczny, by pomagać pacjentom także w nagłych i nieprzewidzianych przypadkach. Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo, komfort i wygoda pacjentów podczas leczenia oraz indywidualne podejście i doraźna pomoc stomatologiczna. Consilium Dent to atrakcyjne ceny, szybkie terminy oraz szeroka oferta.

    Klinika stomatologiczna Consilium Dent to wykwalifikowana kadra. Każdy stomatolog w naszym zespole posiada wieloletnie doświadczenie oraz odpowiednie kwalifikacje. Posiadamy nowoczesny sprzęt najwyższej jakości, preferujemy stomatologię bez bólu, chroniąc naszych pacjentów przed traumą, spowodowaną wizytą u stomatologa. Stosujemy bezpieczne, certyfikowane znieczulenia miejscowe, które mogą być także stosowane podczas leczenia najmłodszych pacjentów. Consilium Dent w Lublinie, to: stomatologia dziecięca, stomatologia zachowawcza, ortodoncja, protetyka, stomatologia estetyczna i wybielanie zębów, implantologia, leczenie kanałowe, chirurgia stomatologiczna oraz wiele innych zabiegów.