Ortodonta dziecięcy

Ortodonta dziecięcy Lublin, Consilium Dent. Stomatolog przyjmuje najmłodszych pacjentów, borykających się z wadami zgryzu. Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt oraz środki znieczulające, dostosowane do potrzeb dzieci.

Ortodonta dziecięcy Lublin

Ortodonta dziecięcy Lublin – Consilium Dent. Stomatolog przyjmuje najmłodszych pacjentów, borykających się z wadami zgryzu.

Jak rozpoznać, że nasze dziecko wymaga wizyty u ortodonty dziecięcego?

 • wyraźna zmiana w wyglądzie rysów twarzy
 • podczas zagryzania zębów, zęby górne ustawiają się przez zębami dolnymi
 • zachodzenie zębów na siebie w łuku górnym bądź dolnym
 • widoczność zębów przednich, pomimo zamkniętej buzi
 • duże odstępy między zębami
 • późne wypadanie zębów mlecznych
 • brak wzrostu zęba stałego w miejscu, w którym wypadł ząb mleczny
 • oddychanie przez usta
 • tłoczenie języka między zębami
 • ssanie palca i smoczka
 • obgryzanie paznokci
 • gryzienie ołówków

Gabinet stomatologiczny Consilium Dent – Ortodonta dziecięcy Lublin, zapraszamy do zapisów. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i krótkie terminy oczekiwania.

ortodonta dziecięcy Lublin

Dla naszej praktyki stomatologicznej w Lublinie, pacjent zawsze jest na pierwszym miejscu, dlatego zapewniamy profesjonalne i indywidualne podejście do każdej osoby. Nasza kadra stale podnosi swoje kwalifikacje, aby móc zapewnić najwyższą jakość usług stomatologicznych.

ortodonta dziecięcy Lublin

Zaplanuj wizytę w dogodnym dla siebie terminie. Zachęcamy do kontaktu - z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego w Lublinie i skorzystania z naszych usług z zakresu ortodoncji dziecięcej. Nasz zespół stomatologów pomoże zadbać o zdrowie i piękny uśmiech.

ortodoncja Lublin

Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt oraz środki znieczulające, dostosowane do potrzeb dzieci. Są całkowicie bezpieczne, a co najważniejsze zapewniają leczenie bez bólu i traumy, która często towarzyszy najmłodszym pacjentom. Odpowiednie podejście sprawia, że dzieci chętnie do nas wracają, o czym świadczą pozytywne opinie rodziców. Gabinet stomatologiczny Consilium Dent to możliwość wykonana wszelkich niezbędnych badań w jednym miejscu.

Oferujemy konsultacje ortodontyczne dla dzieci oraz wizytę adaptacyjną. Ortodonta wykonuje pantomogram w celu dokładnej oceny stanu uzębienia i wad zgryzu, z jakimi boryka się pacjent. W swojej ofercie posiadamy aparaty ortodontyczne-aparaty stałe i aparaty zdejmowane, które stomatolog dobiera indywidualnie do skali problemu. Należy pamiętać, że leczenie ortodontyczne przyniesie najlepsze efekty, jeżeli rozpoczniemy je już w początkowej fazie zaburzeń.

Ortodonta dziecięcy Lublin, ul. Krańcowa 107A

Umów wizytę

W gabinetach stomatologicznych w Lublinie oferujemy również usługi ortodontyczne dla dzieci. Nasz ortodonta dziecięcy to specjalista w dziedzinie diagnozowania i leczenia wad zgryzu u dzieci i młodzieży. Naszym celem jest nie tylko poprawa estetyki uśmiechu, ale również zdrowia jamy ustnej i układu stomatognatycznego. W naszych gabinetach ortodontycznych w Lublinie stosujemy nowoczesne metody leczenia, takie jak aparaty ortodontyczne stałe i ruchome, nakładki ortodontyczne, a także aparaturę samoligaturującą. Wszystkie nasze metody leczenia są w pełni bezpieczne i skuteczne. Nasi ortodonci dziecięcy w Lublinie podchodzą indywidualnie do każdego pacjenta, dbając o jego komfort i zadowolenie. Przed rozpoczęciem leczenia przeprowadzają dokładną diagnozę i dobierają najlepszy plan leczenia, tak aby osiągnąć optymalne rezultaty. Zapraszamy do naszych gabinetów ortodontycznych w Lublinie, gdzie nasz ortodonta dziecięcy z przyjemnością pomoże poprawić uśmiech i zdrowie Twojego dziecka

Start Oferta Realizacje Adres 📞Kontakt