Gabinet Stomatologiczny Lublin

Gabinet Stomatologiczny Lublin, Krańcowa 107A. Witamy w miejscu wyróżnionym jako jeden z 10 najlepszych gabinetów stomatologicznych w Lublinie przez portal abc Zdrowie...

Consilium Dent - gabinet stomatologiczny Lublin - logo

Stomatologia

Szeroki zakres usług dentystycznych. Od leczenia kanałowego, poprzez chirurgię aż po wybielanie zębów.

Ortodoncja

Ortodoncja, a więc leczenie wad zgryzu zarówno u dzieci jak i u osób w pełni dorosłych. Zapytaj nas o aparaty na zęby.

Implanty

Implanty zębowe pozwalają uzupełnić ubytki zębów. Zapewniamy wysokiej jakości implanty w korzystnej cenie.

Gabinet Stomatologiczny Lublin, Krańcowa 107A. Preferujemy telefoniczną rezerwację terminu wizyty. Aby zaplanować dogodny termin - skontaktuj się z nami.
Gabinet Stomatologiczny Lublin - Consilium Dent.

Leczenie kanałowe, ortodoncja, wybielanie zębów i wiele innych zabiegów. Klinika stomatologiczna Consilium Dent, to stomatologia dla dzieci i dorosłych w pełnym zakresie! Odwiedź nasze gabinety w Lublinie.

Nowoczesny sprzęt

Profesjonalna kadra

Wieloletnie doświadczenie

Gabinet stomatologiczny Consilium Dent

Consilium Dent, to gabinet stomatologiczny w Lublinie tworzony przez ludzi czerpiących radość i satysfakcję ze swojej pracy. Wierzymy, że stając się naszymi Pacjentami odkryją Państwo, jak wielką moc ma w sobie olśniewający uśmiech i zadbają z nami o piękne i zdrowe zęby, a na wizyty stomatologiczne będą przychodzić chętniej, niż kiedykolwiek...

Do Twojej dyspozycji pozostaje zespół profesjonalistów - dentystów i ortodontów uzupełnionych przez doświadczoną kadrę zarządzającą i asystentów...

 

Stomatolog Lublin Karolina FutymaKarolina Futyma-Gąbka
Ortodonta

Patrycja Rychlik - Stomatolog Lublin

Patrycja Rychlik

Stomatolog

dentysta Lublin

Bartłomiej Gruss

Stomatolog

Zawsze stawiamy na indywidualne podejście do każdego pacjenta bez względu na jego wiek i dokładną diagnozę przed podjęciem jakiejkolwiek interwencji. Nasz zespół składa się z lekarzy specjalistów w różnych dziedzinach stomatologii, dzięki czemu możemy zaoferować kompleksowe podejście do problemów. Zapewniamy fachową diagnozę i leczenie stomatologiczne.

W naszym gabinecie stomatologii w Lublinie stosujemy najnowsze metody i technologie w stomatologii, co pozwala nam na skuteczne leczenie w sposób komfortowy i bezpieczny dla pacjenta. Dodatkowo, stosujemy materiały i narzędzia najwyższej jakości, aby zapewnić naszym pacjentom jak najlepszą opiekę stomatologiczną w pełnym zakresie.

Gabinet Stomatologiczny Lublin, Krańcowa 107a

Gabinet stomatologiczny zajmuje się diagnostyką, leczeniem oraz profilaktyką chorób zębów, dziąseł i jamy ustnej. W naszej klinice stomatologicznej oferujemy usługi na najwyższym poziomie, korzystając z najnowszych technologii i metod leczenia zębów.

Jesteśmy dumni z naszego zespołu, który stale się rozwija i doskonali swoje umiejętności, aby zapewnić pacjentom najlepsze możliwe efekty leczenia. Nasza misja to nie tylko leczenie chorób, ale również edukacja i profilaktyka, aby pacjenci mogli cieszyć się zdrowym uśmiechem przez całe życie.

Doskonała
Na podstawie 56 opinii
Magda Kubicka
2023-03-22
Godne polecenia miejsce. Bardzo dobry kontakt, wspaniałe podejście do pacjentów, pełen profesjonalizm. Polecam.
Patrycja Korneliusz
2023-03-22
Polecam!
Sylwester Janiak
2023-02-20
Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. dr B.G. rzeczowo wyjaśnia przebieg leczenia, cechuje go niezwykłe wyczucie i opieka nad pacjentem. Wszystko na miejscu, przystępne ceny. Cieszę się, że tu trafiłem bo poprzednie usługi wykonane w innym gabinecie wymagały poprawy co udało się sprawnie wykonać. Polecam
slawek armani
2023-02-11
Serdeczne podziękowania dla Pana dr.Bartka oraz dr. Patryci . Za wykonanie przepięknej korony ,jeśli mogę polecić to szczerze polecam ConsuliumDet jesteś cudowni.
Magdalena Kubiś-Drzewińska
2023-02-01
Super gabinet, w ktorym lekarze sa empatyczni, zdolni i pomocni. Baaaardzo polecam. I jeszcze jwst wygodny parking. Mega!
КОСТЯ КОСТЯ
2023-01-22
На вищому рівні, приємний персонал.
Kamil Rachwał
2022-12-31
Zdecydowałem się na wybielanie zębów metodą BEYOND - bardzo miła i profesjonalna obsługa natomiast samego zabiegu nie polecam, minimalna ledwo dla mnie dostrzegalna różnica.
Tomasz Sawicki
2022-12-24
Polecam. Pan dr Artur przyjął mnie w Wigilię z ostrym bólem zęba. Bardzo profesjonalne podejście, z dużą kulturą osobistą. Pan Doktor poinformował mnie o diagnozie, planie działania. Gorąco pozdrawiam!

Gabinet stomatologiczny Lublin, ul. Krańcowa 107A