Wybielanie zębów Lublin

Wybielanie zębów w Lublinie

Wybielanie zębów Lublin, Consilium Dent:

Wybielanie zębów pomaga uzyskać efekt wizualny, o jakim marzy każdy z nas. Piękny uśmiech jest wizytówką człowieka i często wpływa na pewność siebie oraz samopoczucie. Spośród czynników, które stanowią o atrakcyjności uśmiechu, to właśnie biały kolor zębów odgrywa kluczową rolę. Przebarwione zęby powodują, że uśmiechamy się rzadziej, zasłaniamy usta, wstydzimy się, a czasem nawet zamykamy w sobie. Na szczęście stomatologia estetyczna i profesjonalne wybielanie uzębienia w gabinecie dentystycznym, pomogą nam przywrócić śnieżnobiały uśmiech. Zabieg wybielania zębów przeprowadzony przez lekarza stomatologa to gwarancja bezpieczeństwa i uzyskania oczekiwanych efektów.

Gabinetowe wybielanie zębów

Gabinetowe wybielanie zębów to skuteczny sposób na uzyskanie pięknego uśmiechu. Zęby niestety stale narażone są na działanie czynników, zmieniających ich barwę. Przyczyną zmiany koloru zębów są barwniki, znajdujące się w pożywieniu i napojach. Głównie kawa, herbata oraz czerwone wino i przyprawy, najbardziej wnikają w tkanki zęba, powodując widoczną zmianę kolorytu. System Beyond potrafi sobie z tym skutecznie poradzić, przywracając zębom dawny blask. Widoczne efekty wybielania uzyskujemy już po pierwszej wizycie w naszej klinice stomatologicznej. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny. Utrzymanie efektu wybielania zależy jednak od diety i nawyków żywieniowych pacjenta — przeważnie powinien utrzymywać się przez 2 lata.

wybielanie zębów Lublin

wybielanie zębów Lublin, Consilium Dent

wybielanie zębów Lublin
fot. istockphoto
  • Wybielanie lampą Beyond

  • Wybielanie nakładkowe

  • Wybielanie pojedynczych zębów

Klinika stomatologiczna Consilium Dent oferuje wybielanie zębów lampą Beyond.  Technologia Beyond, to zabieg polegający na nałożeniu na zęby specjalnego żelu, który następnie aktywowany jest przez światło lampy. Czas trwania uzależniony jest od stanu zębów pacjenta. Światło, które emituje lampa, zwiększa jednak szybkość przechodzenia żelu wybielającego przez szkliwo do zębiny i aktywuje proces utleniania w środku struktury zęba. Widoczne przebarwienia rozbijane są na mniejsze i utleniane. Efekt, jaki można uzyskać to zęby jaśniejsze nawet o 11 odcieni!

W zależności od problemów, z jakimi boryka się pacjent oraz oczekiwanych efektów, dobieramy odpowiedni sposób leczenia.

Podkreślamy, że wybielanie uzębienia możliwe jest jednak tylko i wyłącznie w momencie, gdy wszystkie zęby są zdrowe i pozbawione ubytków. W pierwszej kolejności zapraszamy w związku z tym na konsultacje stomatologiczne, w celu oceny stanu uzębienia. Kolejnym krokiem jest higienizacja zębów, czyli skailing i piaskowanie — dzięki temu, pozbywamy się wierzchnich przebarwień, by uzyskać lepszy efekt lampą Beyond.

Skorzystaj z szerokiej oferty naszych gabinetów. Odwiedź stomatologię Consilium Dent w Lublinie. Zapraszamy do kontaktu.